Leoš Horváth

Leoš Horváth je partnerem v Grant Thornton Czech Republic. Je zodpovědný za oblast auditu. Specializuje se na audit výrobních a obchodních společností a transformaci účetních výkazů v souladu s IFRS a US-GAAP a na konsolidace.  

Jeho stávající portfolio klientů zahrnuje řadu různorodých společností včetně výrobních, logistických a obchodních společností. Během své činnosti u společnosti poskytoval služby řadě největších klientů Grant Thornton a provedl bezpočet speciálních auditů a zakázek due diligence. Je členem Komory auditorů České republiky. 

Má více než 20 let praxe v oboru, ve společnosti Grant Thornton působí od roku 1999. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. Jeho silnou stránkou jsou jazyky, ovládá češtinu, angličtinu, němčinu, ruštinu a italštinu. 

Publikace

„Doba Covidová“ aneb selhání interních kontrol

„Doba Covidová“ aneb selhání interních kontrol

S nástupem nové „doby Covidové“ a rozšíření pro mnohé z nás dosud neznámé práce na home office, se objevilo téma vhodného nastavení interních kontrol ve společnostech, které dosud fungovaly na „papírové“ bázi a nejen u nich. Mnozí zaměstnanci v této…