Pracovněprávní snídaně: Homeoffice (online)

Pro velký zájem přidáváme nový termín pracovněprávní snídaně s Veronikou Odrobinovou a Romanem Burnusem, který uskutečníme online.

 

Právní souvislosti s Veronikou:

"Řekneme si, jak práci z domova zavést a jaká pravidla lze nebo naopak nelze nastavit. Osvětlíme si dopady home office na místo výkonu práce a pracovní dobu. Vyjasníme si, jak je to s povinnostmi zaměstnavatele z hlediska BOZP a zda může odpovídat za pracovní úraz i v tomto režimu. Řešit budeme i náklady vznikající zaměstnanci při práci z domova a jak takové zaměstnance kontrolovat."

Daňové souvislosti s Romanem: 

V rámci semináře probereme daňové a pracovně-právní aspekty výkonu práce z domova (tzv. Homeoffice) včetně související judikatury. Budou diskutovány daňové dopady práce z domova i ze zahraničí včetně problematiky vzniku stále provozovny, a to i v souvislosti s pandemií Covid-19. Zaměříme se také na oblast cestovních náhrad, poskytnutí zaměstnaneckých benefitů, nároku zaměstnanců na kompenzaci nákladů na opotřebení vlastního majetku a jiných nákladů souvisejících s výkonem práce z domova.

 

Kdy:

24. 1. 2022, 14:00 

Kde:

Online

Cena:

Zdarma


Registrace: 

Registrujte se ve formuláři níže. Pokud se vám formulář špatně zobrazuje, můžete jej vyplnit i zde. 

Akce není určena pro poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Grant Thornton si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.

 

Pracovněprávní snídaně: Homeoffice (online)

Řekli o nás

Kristýna F.

25. listopad 2020
Příjemná stravitelná forma prezentace. Oceňuji vysvětlení jednotlivých položek na jednoduchém a logickém příkladu.

Roman B.

1. prosinec 2020
Přednášející umí zaujmout, líbil se mi srozumitelný výklad z vlastních zkušeností lektorky a také možnost zhlédnutí záznamu webináře i po konání akce.

Věra M.

1. prosinec 2020
Velmi Vám děkuji za skvělou prezentaci stejně tak za uspořádaní GT Fóra pro rok 2021, které nám velmi pomohlo vyjasnit si mnoho otázek a také dále nám pomůže nabrat správný směr.