Nová generace umělé inteligence a její využití v praxi

29. září 2021

Zveme vás na webinář na téma Nová generace umělé inteligence a její využití v praxi, kde společně se společností Cerebrica s.r.o. představíme způsoby využívání umělé inteligence ve výrobě.

 

Obsah:

  • Představení nové umělé inteligence - „algoritmický mozek A-Brain“ k řízení a provozu firmy v oblastech plánování, výroba, údržba a logistika (Zdeněk Havelka, Cerebrica s.r.o.)
  • Ukázka nasazení AI v praxi na referenčním projektu společnosti ŠKODA AUTO, a.s. (Lukáš Kousal – ŠKODA AUTO, a.s.)
  • Asistované plánování, strojová nemoc, koncepční propojení mezi historií výroby, procesu, reálním datovým obrazem procesu a vztahem k plánování a k případným odchylkám od plánu – praktické ukázky (tým společnosti Cerebrica s.r.o.)
  • Ekonomická přínosnost projektu s umělou inteligencí & digitální ABC (Petr Horák, Grant Thornton Advisory s.r.o.)
  • Blockchain – bezpečná digitální komunikace a její možnosti využití v oblasti průmyslu (Jiří Holoubek, člen představenstva Svazu průmyslu a dopravy ČR a člen Rady pro výzkum, vývoj a inovace)
  • Představení projektu Digitální továrna 2.0 na letošním mezinárodním strojírenským veletrhu v Brně (Michal Busios, BVV Brněnské veletrhy a výstavy, spol. s r.o.)

 

>> Stáhněte si leták 

 

Kdy:

29. 9. 2021, 14:30 - 16:00 

 

Kde:

Online přes aplikaci Zoom

 

Cena:

Pro registrované zdarma.

 

Registrace:

Pokud se vám formulář špatně zobrazuje, můžete jej vyplnit i zde

 

Nová generace umělé inteligence a její využití v praxi

Řekli o nás

Roman B.

1. prosinec 2020
Přednášející umí zaujmout, líbil se mi srozumitelný výklad z vlastních zkušeností lektorky a také možnost zhlédnutí záznamu webináře i po konání akce.

Věra M.

1. prosinec 2020
Velmi Vám děkuji za skvělou prezentaci stejně tak za uspořádaní GT Fóra pro rok 2021, které nám velmi pomohlo vyjasnit si mnoho otázek a také dále nám pomůže nabrat správný směr.

Kristýna F.

25. listopad 2020
Příjemná stravitelná forma prezentace. Oceňuji vysvětlení jednotlivých položek na jednoduchém a logickém příkladu.