Semináře

logo-gta.png

Naším hlavním cílem je poskytovat jednotlivcům i firmám možnost růstu a zvyšování jejich konkurenceschopnosti díky novým znalostem a zkušenostem, neboť věříme, že prosperita firem závisí na rozvoji jednotlivých zaměstnanců. Jedním ze základních principů našeho přístupu je zajišťovat našim klientům ty nejrelevantnější a nejlepší informace od těch nejpovolanějších zdrojů. Naše široká nabídka akcí je profilována tak, aby uspokojila jak odbornou veřejnost, tak běžné uživatele.

Pravidelně pořádáme vzdělávací kurzy z oblastí a oborů, které pokrývají celé spektrum potřeb odborného firemního vzdělávání. Jedná se zejména o oblasti daní, účetnictví, auditu a práva. Nově jsme obohatili naši nabídku i o obory ekonomického znalectví a oceňování. Nabídku školení neustále rozšiřujeme tak, aby pro vás vzdělávací kurzy byly maximálně přínosné a získané vědomosti a zkušenosti uplatnitelné v běžné praxi.

Současně nabízíme zakázkové vzdělávání připravené a realizované podle Vašich požadavků na obsahovou náplň, formu a metody, rozsah, termín i místo realizace.

Po každém úspěšně absolvovaném kurzu získáte certifikát do svého CV.

Poptat seminář

Webináře

Vzhledem ke stále narůstající oblibě home-officů a dnešní nelehké době pořádáme i vzdělávání přes internet vedené lektorem v reálném čase neboli webináře. Našich e-learningové kurzů se můžete zúčastnit kdekoliv, stačí Vám pouze počítač s internetem. Kdykoliv během školení lze lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu.

Odběr přehledu plánovaných seminářů

Naše kurzy jsou kapacitně omezeny, a proto doporučujeme odebírat novinky týkající se GT Academy formou elektronického newsletteru.
Stačí si jen zaregistrovat svůj e-mail a zaškrtnout preferenci "GT Academy – semináře".

Více informací

 

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na telefonním čísle +420 296 578 300 nebo na e-mailové adrese gtacademy@cz.gt.com

 

Plánované semináře

Řekli o nás

Roman B.

1. prosinec 2020
Přednášející umí zaujmout, líbil se mi srozumitelný výklad z vlastních zkušeností lektorky a také možnost zhlédnutí záznamu webináře i po konání akce.

Věra M.

1. prosinec 2020
Velmi Vám děkuji za skvělou prezentaci stejně tak za uspořádaní GT Fóra pro rok 2021, které nám velmi pomohlo vyjasnit si mnoho otázek a také dále nám pomůže nabrat správný směr.

Kristýna F.

25. listopad 2020
Příjemná stravitelná forma prezentace. Oceňuji vysvětlení jednotlivých položek na jednoduchém a logickém příkladu.