Skupina GT spouští nový zpravodajský web

Publikováno:
22. září 2020
Obor:

Jak jsme vás již v minulosti informovali, společnost Fučík & parneři s.r.o., bývalé společnosti ze skupiny BDO a české společnosti ze skupiny Grant Thornton se spojují v jednu velkou společnost a dotvoří tak velkou pětku mezi poradenskými společnostmi na českém trhu. Takto velká událost si žádá nové nastavení firemních procesů, mezi které mimo jiné patří komunikace s veřejností. Proto Grant Thornton Czech Republic (GT) spouští od září nový web -  „GT News“, který  bude provozovat nad rámec svého firemního webu, nazvěme ho třeba zpravodajský.

Na tomto webu najdete žhavé novinky z daní, účetnictví, auditu, znalectví a oceňování, mezd, podnikového a transakčního poradenství a také novinky z právní oblasti. Na stránkách najdete aktuální přehled seminářů pořádaných naší společností pro veřejnost a zároveň se na ně můžete ihned přihlásit. Výhodou webu je, že zde můžete najít také všechny starší články, které jsme zveřejnili v minulosti na stránce Fučík a partneři. Jejich vyhledávání vám usnadní fulltextový vyhledávač a přehledné členění článků do tématických skupin.

Nově publikované články a aktuality vždy budou součástí GT newsletteru, který budeme vydávat jednou za čtrnáct dní a k jehož pravidelnému odběru se můžete přihlásit. Pokud jste již přihlášeni k odběru FP Info nemusíte dělat nic. Nový GT newsletter nahradí stávající FP Info a další individuálně rozesílané newslettery, informace a tax alerty distribuované ostatními společnostmi skupiny GT. Věříme, že s naším novým zpravodajským webem budete spokojeni a stejně tak i s novým „kabátem“ GT newslettteru.

Rádi uvítáme jakékoli vaše podněty a připomínky.  

Autor: Daniela Riegel, Grant Thornton Czech Republic