Fučík & partneři nabízí konverzi dat zahraničním klientům!

Publikováno:
16. květen 2017
Autor:
Obor:

Klientům, kteří potřebují poskytovat reportingové a controllingové výstupy svým mateřským společnostem v Německu či Rakousku nabízí firma Fučík & partneři kompletní konverzi účetních dat do účetního programu DATEV .
DATEV je v Evropě bezkonkurenční jednička v oblasti zpracování dat, servisu a softwaru pro daňové poradce, auditory, advokáty a jejich klienty.
Jedná se o konverzi dat dceřiných společností do účetnictví mateřské společnosti, čímž se optimalizuje tok ekonomických dat a to bez jazykových bariér.
Výsledná data tak odpovídají zaúčtování podle německé či rakouské účetní osnovy (např. SKR03 nebo SKR04). Jen v Německu využívají finanční účetnictví DATEVu prostřednictvím svých daňových poradců přes dvě třetiny podniků.

Při konverzi dat spolupracuje F & P se společností DATEV.cz, která je dceřinou společností německého družstva daňových poradců DATEV eG. Ta je zároveň nejvýznamnějším poskytovatelem podpory daňově poradenských profesí v oblasti IT v Německu. Působí rovněž v řadě dalších evropských zemí.

Autor: