Jakub Stuchlík

Jakub Stuchlík působí v Grant Thornton Advisory na pozici Manager v Service Unit Strategy & Digitalization. Zaměřuje se především na projekty týkající se rozvoje prodeje, strategické segmentace, přímého marketingu, péče o zákazníky a restrukturalizace obchodních procesů. Jeho primárním teritoriem je ale bankovní sektor. 

V průběhu předchozí praxe získal zkušenosti zejména v médiích a bankovnictví. Šest let působil v ČSOB v útvarech strategie, interní komunikace a v přímých kampaních, kde nastavoval strategii oslovování klientů. Předtím působil jako specialista v PR agentuře a marketingový manažer v tiskovém vydavatelství. 

V poradenství Jakub působí přes 4 roky. Absolvoval obor Mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy vPraze a obor Marketingová komunikace na Vysoké školy finanční a správní v Praze. Hovoří česky a anglicky. 

Publikace

Česká republika a vodík - jsme připraveni?

Česká republika a vodík - jsme připraveni?

Vodíku se nevyhneme Energetická soběstačnost a snížení závislosti na ruských fosilních palivech je momentálně prioritou číslo jedna a téma vodíku jakožto jednoho z možných prostředků k dosáhnutí tohoto cíle začíná i na národní úrovni čím dál více…